۱۳۹۳ تیر ۸, یکشنبه

معجون و عصاره سیر و لیمو


معجون و عصاره سیر و لیمو برای تقویت و درمان ناراحتیهای قلب و عروق

با درود به دوستان و علاقمندان این وبلاگ من اطلاعات و توضیحات بیشتری در زمینه درست کردن معجون سیر و لیمو تهیه کرده ام که میتوانید مورد استفاده قرار دهید. لازم به تذکر است که بهتر است همراه این اطلاعات پست قبلی را هم مطالعه کنید. بهرحال من پست قبلی را هم بدنبال این مطالب تکمیلی در اینجا قرار داده ام. بشرح زیر:

درست کردن این معجون بسیار ساده است. این معجون یا مخلوط شفا بخش قدیمی آلمانی میباشد که از آن بعنوان آب حیات هم یاد شده. من در اینجا آنرا معجون خطاب میکنم. این معجون ماده ایست که از آن بعنوان پاک کننده عروق یاد شده. در آلمان از سیر در  درمان بیماری   (تسلب شراعین یا سخت شدن دیوارهای رگهای بدن) استفاده میشود . در مطالعات کلینیکی سیر یک عامل قابل توجه پائین آورنده کلروسترول شناخته شده است. ضمنا لیمو کامل و درسته نقش بسیار مهمی در احیا و تقویت سیستم دفاعی متابولیزم بدن انسان دارد.لیمو سرشار از ویتامین ث بوده و پوسته خارجی لیمو دارای یک خاصیت درمانی و التیام بخشی دارد و باعث ازدیاد آنزیمهای داخل کبد انسان میشود

طرز تهیه


برای تهیه این معجون به اقلام زیر نیازمندید :
اگر از لیموی زرد استفاده میکنید : چهار لیموی ارگانیک
چهار عدد سیر کامل (حدود 40 حبه سیر )

2 لیتر آب خوب (آب بطری یا چشمه سالم )

به عقیده من این روش از روش قبلی بهتر است چون با داشتن آب بیشتر عصاره لیمو و سیر بیشتر و بهتر توسط آب گرفته میشود و در هنگام مصرف هم باندازه یک  استکان اندازه گیری راحتری خواهیم داشت. هر کدام از لیموها را به 8 قسمت یا بیشتر تقسیم کنید( با پوست ). هر چه لیموها را ریزتر ببرید راحتر در میکسر له میشوند. خب حالا سیرها را که بصورت حبه در آورده اید با لیموها داخل میکسر میریزید. (توجه داشته باشید که سیرها را پوست کنید و هسته های لیمو را در بیآورید که معجون زیاد تلخ نشود) سعی کنید تا آنجا که میتوانید این مخلوط را بوسیله میکسر له کنید. طبق تجربه شخصی خودم اگر هنگام میکس کردم کم کم آب به مخلوط اضافه کنید بهتر له میشود. بعد از له شدن مخلوت بقیه آب را به آن اضافه کنید و آنرا داخل یک قابلمه ریخته روی شعله گاز یا خوراکپز قرار دهید. توجه  داشته باشید که بمحظ جوش امدن مخلوط زیر آنرا خاموش کنید و بگذارید سرد شود. من خودم قابلمه را داخل ظرفشوئی که در آن تا نصفه آب سرد پر کرده ام میگذارم. یا اینکه بروید یه دوری بزنید و یک چای تازه دم نوش جان کنید و وقتی مخلوط سرد شد برگردید. حالا باید مخلوط را از صافی بگذرانید. همانطوری که در عکس میبینید صافی توری فلزم کاملا مناسب است. من خودم بعد از اینکه عصاره معجون کاملا گرفته شد یک بار دیگر باکمی آب جوشیده ته مانده مخلوط را میکس و صاف میکنم که بقول معروف چیزی حروم نشود. حالا کل معجون بدست آمده را داخل بطری بریزید و در یخچال بگذارید.


طرز مصرف:
هروز تقریبا یک استکان من میگویم 100 میلی لیتر یک یا دو ساعت قبل یا بعد از غذای اصلی میل کنید.
توجه کنید که شما باید این معجون را در مدت 3 هفته تمام کنید. ما 2 لیتر آب را به لیمو و سیر اضافه کردیم اگر از خود سیر و لیمو هم مثلا 400 میلی لیتر آب اضافه شده باشد پس ما کلا 2400 میلی لیتر یا 2.4 لیتر معجون داریم. خب اگر این مقدار را تقسیم بر 21 روز یعنی 3 هفته کنیم میشود روزی 114 میلی لیتر . حالا کمی الا یا پائین مهم نیست. بعد از این 3 هفته قطعا احساس شادابی و آرامش خواهید نمود و حال و روز تازهای خواهید گرفت. تاثیر این معجون به قوه شنوائی و بینائی هم بسیار زیاد است. از آنجائی که میگویند سیر 1001 خاصیت دارد نمیشود تمام خواص این معجون را اینجا ذکر نمود.
بعد از 3 هفته باید یک هفته وقفه داده و برای بهترین نتیجه و آرامش خیال از امراض قلبی و عروق برای یک معجون دیگری برای 3 هفته دیگر آماده و مصرف نمائید. بعد از یکسال این برنامه را تکرار کنید. با آرزوی سلامتی و شادابی برای همه.

خسرو (آئینه)

اینهم پست قبلی
عصاره لیمو وسیر (قلب دردیها بخوانند)0
مصرف عصاره
اگر دچار رسوب گرفتگي در رگهاي بدن شده ، نيازي به عمل قلب باز وجود ندارد . زيرا گرفتگي رگها پس ازاين ، شما را آزار نخواهد داد . فقط كافي است ، روزي نصف استكان از اين شربت غليظ و طبيعي ميل نماييد ؛ تا به كلي برطرف گردد.

طرز تهيه

تعداد 30 حبه ي سير را پوست گرفته همراه با 5 عدد( ليموترش شيرازي ) با پوست كه قبلا هسته هاي آن را گرفته ايد ، در هم زن ( ميكسر ) بريزيد . پس از آن كه همه ي محتويات در ميكسر له شد با يك ليتر آب مخلوط نموده و بجوشانيد ( نكته ي مهم : فقط و فقط ، يك بار جوش بخورد ) . پس از سرد شدن ، آن را از صافي رد نموده و محتويات را داخل يك شيشه بريزيد و در يخچال نگهداري كنيد.
مصرف
همانطوریكه قبلانيز گفته شد ، روزانه نصف استكان از اين مايع ( به اختيار خودتان قبل يا بعد از غذاهاي اصلي) ميل نماييد . پس از سپري شدن سه ( 3) هفته از مصرف مداوم اين عصاره ي طبيعي ، احساس جواني وشادابي در تمام وجود بدنتان قابل لمس است . تمامي گرفتگي هاي رگ هاي بدن و ساير عوارض آنها به عنوان مثال ديد كم و سنگيني گوش به حالت عادي خود باز خواهد گشت .به ياد داشته باشيد ؛ بعد از مصرف يك دوره ي سه هفته اي ، شما بايد هشت ( 8 ) روز استراحت كرده و سپس دومين دوره ي مصرف سه هفته اي را اجرا كنيد . به اين ترتيب يك موفقيت موثر ايجاد مي شود . اين دوره ي درمان ، ارزان ، موثر و بي ضرررا مي بايست هر ساله تكرار كرد بوي سير با خوردن اين مايع ، هيچ كس بوي نامطلوب سير را حس نخواهد كرد ( امتحان كنيد)1
خواص شربت
نيروهاي شفا بخش سير و ليموترش ، كاملا خود را پس از مصرف اين مايع ، نشان مي دهند . افرادي كه مبتلا به كلسترل بد بوده و رگ هاي آنها رسوب گرفتگي دارد و يا اين كه مشكل چربي خون دارند ، مي توانند ؛ شبها بدون پريشاني خاطر خواب راحت و آسوده اي داشته باشند . به فعاليت هاي بدني ، ورزش پرداخته زيرا انسداد رگهاي آنها ، ازبين رفته است همچنين مصرف اين عصاره را براي كساني كه سايش دندان ( دندان كروچه ) داشته و يا جرم دندان دارند مفيد است . در آخر توصيه مي كنيم براي اينكه سير را پوست بكنيد ، در كاسه اي آب ريخته و پس از آن پوست سير را به راحتي از آن جدا كنيد *. اين مطلب از سايت دانشكده ي پزشكي ، دانشگاه ارلانگن به

نشاني:
برداشت و ترجمه گرديده است.

لازم به توضيح است كه ؛ دانشگاه ارلانگن در منطقه ي باواريا ، در شمال شرق كشور آلمان واقع است.

هیچ نظری موجود نیست: